O Firmie

 
Firma ADM Kwadrat powstała na bazie działalności gospodarczej firmy Kwadrat oraz spółki Attus Nieruchomości s.c., które to firmy oferując usługi oparte na dobrych relacjach z Klientem oraz elastycznym podejściem do wykonywanych obowiązków oraz oparte na wieloletnim doświadczeniu w pracy z wymagającym klientem, pozwoliły mi wypracować ADM Kwadrat – firmę nową wizerunkiem, ale doświadczoną na polu pracy w administrowaniu nieruchomościami. Posiadam licencję zarządcy nieruchomości oraz wieloletnią praktykę w pracy zarówno z nieruchomościami starszymi, jak i niedawno oddanymi w użytkowanie. 

Dzięki temu mogę zaoferować Klientowi bezpieczeństwo, pewność wysokiej jakości usługi administrowania oraz zmianę wizerunku typowego administratora, wiecznie nieobecnego, nie zamykającego spraw i niedostępnego telefonicznie po godzinie 16:00.

Nasza organizacja pracy polega na zapewnieniu Państwu stałego kontaktu z administratorem, nie tylko na wypadek awarii. Dbamy o nowoczesne kanały komunikacji, nie zaniedbując tradycyjnych. Cechuje nas zaangażowanie i rzetelność oraz umiejętność dostosowania się do wymagań Klienta. Obsługa nieruchomości jest naszą pasją, dlatego każdy klient jest traktowany szczególnie, a zakres usług dobierany do jego potrzeb. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na dobrą komunikację z mieszkańcami oraz Zarządami Wspólnot, a wzajemne, oparte na zaufaniu relacje i wypracowane reguły działania tworzą fundament sprawnego prowadzenia spraw nieruchomości.

Naszą wartością jest Klient, odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i opieki.   

 
   

Kontakt:
ADM Kwadrat
ul. Raszyńska 16Cm. 26
05-500 Piaseczno

kontakt@admkwadrat.p
l
tel. 0691-652-763